Spread the love

W4E

Kontynuując sukces trzech poprzednich konferencji, Steinbeis-Europa-Zentrum ma przyjemność ogłosić tegoroczną Międzynarodową Konferencję Women4Energy, która odbędzie się w Stuttgarcie, Niemcy, 30 listopada 2016 r.

Tematem tegorocznej konferencji będzie „W kierunku gospodarki niskoemisyjnej”, ze szczególnym uwzględnieniem implikacji i konkluzji Porozumienia Paryskiego. Na konferencji klimatycznej w grudniu 2015 r. 195 krajów przyjęło pierwsze w historii uniwersalne, prawnie wiążące globalne porozumienie klimatyczne. Aby osiągnąć zamierzone cele, wszystkie główne sektory odpowiedzialne za emisje w Europie muszą wnieść swój wkład – energetyka, przemysł, transport, budownictwo i rolnictwo.

Podczas naszej jednodniowej konferencji przyjrzymy się konsekwencjom porozumienia, już istniejącym podejściom do rozwiązań oraz trendom w gospodarce niskoemisyjnej w przyszłości.

Konferencja jest skierowana do wszystkich kobiet zajmujących się innowacjami związanymi z energią, aby:

Twórz nowe pomysły biznesowe i rozwiązania technologiczne dla rynku energii
Generuj i omawiaj nowe modele biznesowe, aby wprowadzać rozwiązania na rynek
Zachęcaj do tworzenia innowacyjnych firm oraz do
Zwiększenie wejścia na rynek innowacyjnych technologii, procesów i usług energetycznych.

Przyjdź i dołącz do nas, aby uzyskać wyjątkową okazję, aby uzyskać wgląd w globalne wyzwania energetyczne, poznać przyszłe trendy i potrzeby rynku. Rozwiń swoją własną sieć kontaktując się z ekspertkami w dziedzinie nauk o energetyce i przedsiębiorczości we wszystkich dziedzinach związanych z energią. I zaangażuj się w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na jutro.

 

Program

Program zostanie wkrótce wgrany.

Rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Lokalizacja
Haus der Wirtschaft
Willi-Bleicher-Str. 19
70174 Stuttgart
Stuttgart