Spread the love

W4E

Kontynuując sukces czterech poprzednich konferencji, Steinbeis-Europa-Zentrum ma przyjemność ogłosić tegoroczną Międzynarodową Konferencję Women4Energy, która odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Stuttgarcie w Niemczech.

Tematem tegorocznej konferencji będzie „Next Renewable Energy Solutions” ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych rozwiązań i technologii w obszarze Energetyki Odnawialnej oraz implikacji i wniosków „pakietu zimowego”. W listopadzie 2016 r. Komisja Europejska przedstawiła ten pakiet środków mających na celu utrzymanie konkurencyjności Unii Europejskiej, ponieważ przejście na czystą energię zmienia światowe rynki energii.

Podczas naszej jednodniowej konferencji przyjrzymy się bliżej nowym zasadom przejścia na czystą energię skoncentrowaną na konsumentach, istniejącym podejściom do rozwiązań i trendom dla następnej generacji technologii energii odnawialnej.

Konferencja jest skierowana do wszystkich kobiet zajmujących się innowacjami związanymi z energią, aby:

  • Twórz nowe pomysły biznesowe i rozwiązania technologiczne dla rynku energetycznego
  • Generuj i omawiaj nowe modele biznesowe, aby wprowadzać rozwiązania na rynek
  • Zachęcaj do tworzenia innowacyjnych firm oraz do
  • Zwiększenie wejścia na rynek innowacyjnych technologii, procesów i usług energetycznych.

Przyjdź i dołącz do nas, aby uzyskać wyjątkową okazję, aby uzyskać wgląd w globalne wyzwania energetyczne, poznać przyszłe trendy i potrzeby rynku. Rozwiń swoją własną sieć, kontaktując się z ekspertkami w dziedzinie energetyki i przedsiębiorczości we wszystkich dziedzinach związanych z energią. I zaangażuj się w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na jutro.

Lokalizacja
Hospitalhof Stuttgart
Büchsenstraße 33
70174 Stuttgart