Spread the love

Firma Paysafe Holdings została założona w 2000 roku z siedzibą w Austrii. Sukces był natychmiastowy i już rok później firma rozpoczęła dystrybucję swoich kart pre-paid w Niemczech. Te dwa kamienie milowe stanowiły punkt wyjścia dla ekspansji, która dziś, po 18 latach działalności, doprowadziła ją do 46 krajów na całym świecie, oferując transakcje w 26 różnych walutach. O rozwoju karty pre-paid Paysafecard świadczy nie tylko jej ekspansja geograficzna, ale również fakt, że coraz więcej nowych i bezpiecznych kasyn online wybiera ją jako jedną z preferowanych metod płatności. Jak wielu graczy wie, wybór niezawodnej metody płatności jest kluczowy dla właściwego zarządzania kontem hazardowym. Nie możesz zignorować faktu, że kasyna online obracają również prawdziwymi pieniędzmi, więc musisz wybrać odpowiedni sposób dokonywania wpłat i wypłat.

Obecnie istnieje wiele nowych kasyn z Paysafecard, które uznają kartę prepaid jako główną metodę płatności. Do najczęściej używanych w naszym kraju należą Casino.com, LeoVegas, EnjoyBet, Voglia di Vincere, Betway i MrGreen. Jednak to nie jedyna zaleta korzystania z karty pre-paid Paysafecard. Użytkownicy, którzy zdecydują się na tę metodę płatności, mogą również korzystać z bezpieczeństwa, łatwości i różnorodności użytkowania.

Bezpieczeństwo

paysafecard

Przede wszystkim, transakcje Paysafecard są bezpieczne, a sam dostawca wymaga od kasyn online spełnienia bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa, aby móc korzystać z jego usług.

Kolejną zaletą jest łatwość obsługi. Procedura korzystania z Paysafecard w celu zasilenia konta online lub dokonania wypłaty jest prosta i nieskomplikowana. W większości przypadków wystarczy użyć swojej nazwy użytkownika i hasła.

Wreszcie, różnorodność zastosowań. Wielu użytkowników, narzeka na karty prepaid, ponieważ czują, że ich środki są na nich zablokowane, ponieważ nie można ich używać wszędzie. Z Paysafecard sytuacja się zmienia. Jest ona akceptowana nie tylko przez wiele kasyn, ale także w wielu sklepach stacjonarnych na całym świecie.

Co to jest Paysafecard?

Co to jest Paysafecard

Koncepcja e-portfela jest już znana wszystkim, którzy dokonują płatności online, ale są jeszcze tacy, którzy mają co do niej pewne wątpliwości. E-portfel (znany również jako portfel elektroniczny) to nic innego jak konto internetowe, na które możesz wpłacać swoje środki oraz dokonywać szybkich i bezpiecznych transakcji. W wielu przypadkach nie jest nawet konieczne wpłacanie środków online. Po otwarciu konta wystarczy podłączyć kartę kredytową lub konto bankowe i można dokonywać natychmiastowych transakcji bez żadnych kosztów i z zachowaniem bezpieczeństwa danych finansowych. Kolejnym bardzo ważnym punktem zwrotnym, który podkreśla rozwój i bezpieczeństwo tej firmy, jest przejęcie innych firm z sektora płatności online. W 2011 r. przejęła firmę Wallie, pochodzącą z Holandii, natomiast w 2015 r. dokonała prawdziwego skoku, przejmując brytyjską firmę Ukash. Kolejnym szczegółem, którego nie można przegapić jest to, że Paysafecard jest częścią grupy Skrill od 2013 roku, która jest własnością Optimal Payments. Jest to międzynarodowe konsorcjum, które dziś zalicza do swoich szeregów takie marki jak Neteller czy Payolution.

Ponieważ rynek płatności online jest tak dynamiczny i stale się rozwija, Paysafecard ewoluował na przestrzeni lat, aby nadążyć za tymi zmianami. Poniżej znajduje się opis głównych usług oferowanych przez firmę:

  • Paysafecard: to ich flagowy produkt, karta przedpłacona (pre-paid), którą można nabyć w wielu punktach sprzedaży. Kody Paysafecard są 16-cyfrowe, tak jak w przypadku każdej innej karty kredytowej. Aby z niej skorzystać online, wystarczy podać PIN do karty, a środki zostaną natychmiast odjęte od salda.
  • My Paysafecard: to nic innego jak portal internetowy, na którym możesz zarządzać swoimi kartami prepaid, aby mieć lepszą kontrolę nad saldami i przyspieszyć swoje płatności online.
  • Paysafecard Mastercard: łączy płatności online z prawdziwą kartą kredytową. Z tą kartą możesz nie tylko dokonywać wpłat i wypłat w nowych kasynach KNF, ale także płacić w sklepach stacjonarnych.

Jak założyć konto Paysafecard?

Wielu użytkowników wciąż zastanawia się, jak działa Paysafecard. To bardzo proste. Oto jak to zrobić w 3 prostych krokach:

  • Zakup – Idź do najbliższego sklepu i kup kartę Paysafecard w wybranym przez siebie nominale – 10, 25, 50 lub 100 euro.
  • Doładuj – Korzystając ze strony internetowej firmy, możesz zarejestrować swoją kartę Paysafecard za pomocą kodu PIN. Rejestracja jest bezpłatna i pozwala na łatwe zarządzanie saldem.
  • Płać – Z Paysafecard możesz dokonywać płatności w wielu sklepach internetowych, wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło.